.

Firma kamnářství AR je připravena se Vám věnovat individuálním přístupem a vytvořit, tak kvalitní a aktuální topidlo pro dnešní dobu.

Kamnářství AR vzniklo roku 2015, kdy jsme se rozhodli jít vlastní cestou a přiblížit našim i budoucím zákazníkům kvalitní výrobky i možnosti provedení samotných akumulačních, teplovodních i konvekčních staveb.

Jelikož se účastníme každoročních veletrhů a školení, jak českých i zahraničních výrobců, dokážeme Vám doporučit a vybrat, ale hlavně zrealizovat takové topidlo, které Vám zajistí pohodlí, jednoduchost a nezávislost funkčnosti na okolí. Veškeré námi nabízené produkty, výrobky jsou certifikované a odzkoušené praxí, kdy víme kam jaký materiál použít, aby předal maximální hodnoty do vytápěných prostor, nebo naopak odstínil teplo vůči hořlavým materiálům. Veškeré používané materiály se snažíme vybírat, aby co nejméně zatěžovali přírodu a měly co nejmenší záporný vliv působící na něj.

Nyní nám nově pomůže 3D vizualizační program, který zpřesní naši práci a Vám lépe představí budoucí vzhled a provedení stavby.

V našich prostorách uvidíte většinu používaných materiálů, krbové vložky, které splňují dnešní náročné, ale hlavně nutné požadavky pro správnou funkci.

Budeme se těšit na budoucí spolupráci právě s Vámi.


Za AR KAMNÁŘSTVÍ s.r.o.

Jakub Láznička (jednatel)CERTIFIKÁTY